קאר סבא שטיפת רכבים

קאר סבא שטיפת רכבים (1)

קאר סבא שטיפת רכבים מציע שירותי שטיפה לכל סוגי הרכבים. המקום נמצא בתוך תחנת דלק פז שרונים בעיר כפר סבא. שטיפת רכבים פנימי / חיצוני באופן ייסודי, אצלנו מנקים מכל הלב.

לקוחות מספרים

קאר סבא שטיפת רכבים
4.3
מבוסס על 265 ביקורות
powered by Google
shabtai beniamin
shabtai beniamin
11:45 04 Dec 22
מכון שטיפת רכב, שטיפה חיצונית בסדר, לגבי ניקוי פנימי ניגוב ושאיבת כיסאות צריך לבדוק ולהעיר לעובד שהוא דילג. מומלץ להגיע באמצע השבוע כי בסוף שבוע עמוס, מחיר כולל הוא 60 ש"ח.
כח כחכ
כח כחכ
04:13 06 Nov 22
השרות והיחס ללקוחות צריך להשתפר דחוף אים רוצים שיגיעו לקוחות ,הטיפ שהלקוח נותן אין ויכוח עליו זה לא חובה , ולא חייבים אים לא רוצים לתת ,וגם אים נותנים יש ויכוח עליו עדיף לא לבוא יותר ,צריכים להגיד תודה על מה שמקבלים .
אורי וין
אורי וין
12:34 22 Oct 22
נכנסנו בגלל השלט הגדול "רחיצה חיצונית חינם בתדלוק מעל 30 ליטר ומעלה".כשהגיעו לשטיפה הסתבר שלא קראנו את האותיות הקטנות (שקשה מאוד לקרוא אם לא עוצרים ממש ליד השלט לכמה דקות וקוראים).בקיצור, תידלקנו ביוקר אך שטיפה לא קיבלנו. לא נחזור.
Dani Tabak
Dani Tabak
14:47 05 Oct 22
טיפול מהיר ואיכותי. לא היה עמוס ולכן זכיתי בטיפול נאות.צריך לעמוד בסמוך לרכב כדי להעביר ביקורת במקום.הפעם העובד נענה לבקשותיי הצנועות, לנקות גם את החלונות הפנימיים, והייתי שבע רצון. אפילו נוזל חלונות סיפקתי לו במקום, ורק כדי לא להחמיץ את הניקוי.
דנה מקלר
דנה מקלר
15:39 11 Aug 22
מקום הוגן, שירות מעולה, עזרו לי כמה פעמים בדברים בחינם רק כדי שאהיה מרוצה ולא היו מוכנים לקחת כסף, העובדים ומנהלי המקום הם אנשים טובים והגונים שעושים עבודה נפלאה.פעם הבאה כשאתם צריכים לשטוף/לקנות משהו לאוטו- תלכו לשם, תקבלו שירות מדהים ותפרנסו אנשים זהב!
לקריאת כל הביקורות
js_loader
בן יהודה 49, כפר סבא
א'-ה' 7:30-17:30 | ו' 7:30-15:30

שתפו אחרים

מחפשים מומחה לרכב?

השאירו פרטים ואיש מקצוע מתאים יחזור אליכם...

דילוג לתוכן