פנצ'ריה / צמיגים לרכב

מוסך הצומת ניסן מרכז לשרותי רכב 1979 בעמ
מוסך הצומת ניסן מרכז לשרותי רכב 1979 בע"מ
צמיגי יהודה דהרי ראש העין (1)
צמיגי יהודה דהרי
היפר צמיג פתח תקווה (1)
היפר צמיג
צמיגי שבתאי ברק ואור הוד השרון (1)
צמיגי שבתאי ברק ואור
צמיגי יוסי אוזן קריית מלאכי (1)
צמיגי יוסי אוזן
צמיגי זיתוני גבעתיים (1)
צמיגי זיתוני
צמיגי לוד לוד (1)
צמיגי לוד
צמיגי שטרק נס ציונה (1)
צמיגי שטרק בע"מ
צמיגי רמזי ובניו נוף הגליל (1)
צמיגי רמזי
צמיגי מטלון פתח תקווה (1)
צמיגי מטלון

תיקון / החלפת צמיגים לרכב

צמיגי הרכב נחשבים אחד החלפים הכי חשובים ברכב וקשורים באופן ישיר באיכות הנסיעה, ביציבות של הרכב והכי חשוב – בבטיחות הנוסעים. אין זה משנה כמה שווה הרכב, נסיעה עם צמיגים בלויים הופכת את הרכב ללא בטיחותי! אחד מהדברים שבודקים מידי שנה בטסט של הרכב זה תקינות הצמיגים, רכב ללא צמיגים תקינים לא יעבור את הטסט ויידרש להחליף לחדשים במידת הצורך לפני שיקבל אישור להעלות את הרכב לכביש שנה נוספת.

פנצ'ריה לרכב - מגוון שירותים

רובינו מגיעים לפנצ'ריה רק שצריך לתקן פנצ'ר בגלגל אך בפנצ'ריה תוכלו למצוא שירותים נוספים… 

  • קניית צמיגים חדשים ומשומשים – באופן די טבעי והגיוני תוכלו לרכוש צמיגים חדשים במקום המתמחה בתיקון והחלפת צמיגים. ישנם כאלו שיציעו לכם חדשים בלבד בעוד שיש גם מי שיציע לכם צמיגים משומשים במצב טוב (תקניים כמובן). לרוב תמצאו מספר אפשרויות לצמיגים של יצרנים ואיכויות שונות. גם צמיגים פשוטים "יעשו את העבודה" אך יתכן כי יתבלו מהר יותר מצמיגים איכותיים יותר.  
  • איזון גלגלים – כמעט בכל פנצ'ריה מספקים גם שירות איזון גלגלים. השירות מתבצע באמצעות מכשיר מיוחד אשר יודע לבדוק את איזון גלגלי הרכב. מערכת איזון תקינה חשובה לנסיעת הרכב ולכן חשוב לוודא לאחר שמבצעים התקנה או החלפה של צמיג כי הגלגלים מאוזנים וישרים. 
  • קניית ג'נטים לרכב – בחלק מהפנצ'ריות תוכלו אפילו להשיג ג'נטים או טסות לרכב. 
פנצ'ריה לרכב

תיקון פנצ'ר ברכב? אתם צריכים פנצ'ריה!

אתם נוסעים ברכב ומיד מרגישים רעש מוזר ותחושה מוזרה באחיזה של הרכב בכביש? כנראה שיש פנצ'ר באחד הגלגלים. מומלץ לעצור את הרכב בקרבת מקום בצורה בטוחה לנוסעים ולסביבה, ללבוש אפוד זוהר ולהתחיל בהחלפת הגלגל הרזרבי. עכשיו שהרכב שוב יכול לנסוע מומלץ להגיע בהקדם לפנצ'ריה באזור ולתקן את התקר בגלגל ולהחזירו למקום (את הגלגל הרזרבי בחזרה למקומו גם כמובן). 

גלגל רזרבי תקין חשוב מאוד לתקן באופן מידי ללא עיכובים מיותרים, לא תרצו להיקלע למצב בו יש תקר בגלגל וגם הגלגל הרזרבי אינו תקין. הדבר ידרוש ממכם להיעזר בשירותי גרירה, להמתין זמן יקר לשווא ולשלם הרבה יותר. 

החלפת צמיגים ברכב

צמיגים צריכים להחליף כאשר עומק החריצים הנותר בסוליה יורד מתחת ל- 2.5 מ"מ. ניתן לבדוק את עומק החריצים באמצעות מכשיר מדידה מיוחד שמטרתו לבדוק את תקינות הצמיג. 

צמיגים גם צריכים להחליף אם הם קרועים, שחוקים או פגומים. אם אתה מבחין באחד מהסימנים הבאים, מומלץ להחליף את הצמיג בהקדם האפשרי:

  • קרעים או חורים בסוליה
  • שחיקה לא אחידה בסוליה
  • עיוות או פגיעה בצדדים או במרכז הצמיג
  • צמיג רפויה או רופפת

החלפת צמיגים בזמן היא דרך חשובה לשמור על בטיחותך ובטיחות נוסעי הרכב שלך. על ידי ביצוע פעולה זו באופן קבוע, אתה יכול לעזור להבטיח נסיעה בטוחה ובטוחה יותר.

טיפים לפני החלפת צמיג

  • לפני שאתה מתחיל להחליף את הצמיג, בדוק את לחץ האוויר בכל ארבעת הצמיגים. לחץ האוויר צריך להיות על פי הוראות היצרן.
  • אם אתה לא מרגיש בטוח להחליף את הצמיג בעצמך, פנה לפנצ'רייה באזור מגורך שיבצעו זאת עבורך. אם נתקעת בזמן נסיעה מומלץ להזמין חילוץ דרך חברת ביטוח או שירותי חילוץ.

למצוא בקלות פנצ'ריה אמינה...

במאגר המומחים לרכב FixCar תמצאו בקלות פנצ'ריה אמינה בעיר שלכם ותיהנו משירות איכותי והוגן כל פעם מחדש. החזון שלנו הוא לשפר את חווית השירות בקרב לקוחות פרטיים מול המוסך לרכב. אנו מבצעים מחקר מעמיק ומציגים עד 10 נותני שירות לרכב בכל קטגוריה ועיר. 

בעזרת מערכת הסינון שלנו תמצאו בקלות פנצ'ריה איכותית באזור שלכם. 

מאמרים בנושא שירותי פנצ'ריה

דילוג לתוכן