חשמל גלים

חשמל גלים אשדוד (1)
מורשה - מספר רישיון 243
מוסך ותיק באשדוד, המוסך מנוהל על ידי בעל תעודה ורישיון לניהול מפעל מיזוג אוויר לרכב והנדסאי חשמל ואלקטרוניקה.
המוסך מתמחה במתן שירות לרכבים כבדים, משאיות, נגררים, צמ"ה ורכבים פרטיים. מחירים הוגנים, אמינות ומקצועיות.
צרו קשר עכשיו! מוסך חשמל גלים אשדוד.

לקוחות מספרים

חשמל גלים אשדוד (1996) בע
4.2
מבוסס על 78 ביקורות
powered by Google
שלומית קידר
שלומית קידר
09:02 25 Jul 23
חוויה נהדרת.יעילות, מהירות ושירות נעים מאוד.בביקור חוזר לאחר חוסר תקינות מכשיר...האנשים נחמדים אבל!!!הטכנאי ממש לא מקצועי. לא הבין שחייבים להחליף מכשיר. לא זיהה את חוסר תקינותו.
Miri Bouaron
Miri Bouaron
04:35 19 Jul 23
בית מאפה נחמד עים המון אפשרויות אכילה
ירון ימיני
ירון ימיני
17:19 06 Jul 23
ראו הוזהרתם!ניגשתי לבדיקת מיגון, כאשר העובד המוסמך במקום או איש לא מקצועי בעליל שלא ידע שהכספת נמצאת בתא כפפות או שקרן שניסה להוציא ממני כספים ( 650 ₪ הזמנת כספת חדשה+ 200 ₪ פריצת הכספת הקיימת= 850 ₪) שלא לצורך במרמה ובתואנה שזה לא מספק את דרישות הביטוח. סירובו לציין את המיגון שכן יש ברכב למרות שלדעתו זה לא מספק מוכיח את בעיית האמינות של המקום , כשבסניף אחר חתמו לי ללא כל בעיות או דרישות.תגובתי להלן:טעות בידך, חברת הביטוח שלי דורשת קודן מפוצל + 2 ניתוקים או קודן מפוצל + כספת כלשהי כולל ברזל ולא מחייבת כספת מסוג אלומיניום בלבד.ראיה לכך, חברת הביטוח אישרה את הטופס ללא כל בעיה, וגם דרישות הביטוח באתר החברה אינן מחייבות אלומיניום. לאור זאת, בדוק את עצמך לפני שאתה פוסל ומחייב אנשים בכספים מיותרים ומודה ועוזב ירוחם.
Rada Shapira
Rada Shapira
12:22 11 Aug 22
העובד בשם יוסי עם אפס יחסי אנוש, סירב להחליף מצבר באחריות מורחבת של שגריר, למרות שהשיחה טלפונית עם שנפ אמרו לי לגשת למקום ושהם כן חייבים להחליף. מדבר בצורה מאוד מזלזלת. המקום נמצא 50 מטר מהעבודה שלי, אבל אין סיכוי שאחזור לשם בגלל היחס.
לקריאת כל הביקורות
js_loader
תחנת דלק פז גלים, אשדוד
א'-ה' 7:30-16:00 | ו' 7:30-12:00

שתפו אחרים

דילוג לתוכן