שטיפת רכב
שעות פעילות
מנהרת הנוצץ אשדוד
מנהרת הנוצץ - שטיפת רכבים
אדיר קלין קאר אור יהודה (1)
שטיפת רכב ידנית אדיר קלין קאר
שטיפת רכב שילת 2020 (8)
שטיפת שילת 2020
שטיפת רכב משה בני ברק (5)
שטיפת רכב משה
אוטו שיין לוגו
AUTO SHINE שטיפת מכוניות
רחיצת המרכז קלנסווה (1)
רחיצת המרכז
IMAG1036
אוטו ספא Oto Spa
שטיפת אביב אריאל לוגו
השטיפה של אילן
שטיפת רכב ספייס קאר בת ים
ספייס קאר שטיפת מכוניות
מולטיוואש שטיפת רכבים חיפה (10)
מולטיוואש שטיפת רכבים

בחירת מכון לשטיפת רכב

מה חשוב לכם כשאתם בוחרים מקום שישטוף לכם את הרכב? אם חשוב לכם רק ניקיון הרכב, הנה כמה דברים נוספים שכדאי לקחת בחשבון רגע לפני שנכנסים לשטיפת רכב… 

א. אמינות ויושרה – בלא מעט מקרים אנחנו נותנים את מפתחות הרכב שלנו כאשר יש לנו דברים יקרי ערך בפנים. חשוב להכניס את הרכב לשטיפה תוך ידיעה שמדובר בצוות אמין שלא ייגע (חלילה) במשהו בתוך הרכב שאינו שייך לו. 

ב. שיטת ניקיון טובה – עבור הרכב תוך שימוש בחומרים איכותיים וציוד נלווה מתאים. לא נרצה מצב שבו יישארו לנו שריטות ברכב או פגמים לא רצויים כתוצאה משימוש לא נכון או עבודה אגרסיבית מול הרכב. 

ג. חווית שירות – בהתחשב בכך ששטיפת רכב דורשת לא לפעמים המתנה, נחמד כאשר דואגים ללקוחות לאזור המתנה מכובד עם שתיה קרה (ולפעמים אפילו חמה) כחלק מהשירות. שירות טוב יגרום לכם להגיע פעם נוספת. 

ד. מחיר הוגן – עלות הניקיון משתנה בהתאם לגודל הרכב ולסוג הניקיון (פנימי / חיצוני) שתרצו עבור הרכב. העלות הממוצעת של שטיפה סטנדרטית לרכב לניקיון פנים + חוץ הינו בין 50-100 ש"ח. 

ה. ניקיון איכותי – כמובן זו הסיבה לשם כך הגעתם למקום מלכתחילה. לא כולם יודעים לנקות טוב למען האמת, רכב נקי מורגש וזו תחושה פשוט כיפית. כדי לבדוק את טיב הניקיון וודאו כי דאגו לנקות גם במקומות פחות שדרשו יותר מאמץ. 

סוגי מכוני שטיפה לרכב

ישנם שני סוגים עיקריים של מכוני שטיפה לרכב:

  • מכוני שטיפה אוטומטיים: מכונים אלו משתמשים במכונות שטיפה בלחץ גבוה לניקוי הרכב. שירותי שטיפה אוטומטיים הם דרך מהירה וזולה לנקות את הרכב, אך הם עלולים לגרום נזק לצבע הרכב אם אינם מבוצעים כראוי.

  • מכוני שטיפה ידניים: מכונים אלו משתמשים בעבודה ידנית לניקוי הרכב. שירותי שטיפה ידניים הם איכותיים יותר משירותי שטיפה אוטומטיים, אך הם גם יקרים יותר ודורשים יותר זמן.

סוגי מכוני שטיפה לרכב

  • שטיפה חיצונית: שטיפה חיצונית כוללת את ניקוי הרכב מלכלוך, אבק, וחרקים.
  • שטיפה פנימית: שטיפה פנימית כוללת את ניקוי הרכב מבפנים, כולל הריפוד, המושבים, הדלתות, והרצפה.
  • פוליש ווקס: פוליש ווקס הוא טיפול שמטרתו לשמור על הברק של הצבע הרכב ולהגן עליו מפני נזקים.
  • ניקוי חלונות: ניקוי חלונות כולל את ניקוי הפנים והחוץ של החלונות, כולל מגבים.
  • שירותים נוספים: מכוני שטיפה לרכב רבים מציעים גם שירותים נוספים, כגון ניקוי צמיגים, ניקוי ג'אנטים, ועוד.

ציוד לשטיפת רכב באופן ייסודי

כאשר עושים שימוש בחומרי ניקוי איכותיים נהנים מתוצאה איכותית יותר באופן די הגיוני. ובכן, אז מה צריך כדי שבאמת תרגישו אותו מבריק בסוף התהליך? הנה רשימה של הדברים שפשוט אי אפשר בלעדיהם… 

שואב אבק טוב – חלק מהותי מהלכלוך המצטבר ברכב דורש שאיבה לכן איכות ועוצמת השואב בהחלט יעשו הבדל. במידה וניסיתם לשאוב את הרכב בעצמכם עם שואב ביתי בטח הרגשתם את הקושי שבלהיפטר מהלכלוך המצטבר ברצפת הרכב. עם שואב עוצמתי ניתן לשאוב את הלכלוך בצורה טובה ויסודית יותר בכל אזורי הרכב. 

מטאטא / כפפת שטיפה – לאחר שמרטיבים את הרכב בצדו החיצוני משפשפים עם מים וסבון את הלכלוך בכדי להסיר את השכבה שנדבקת לפח הרכב. כדאי לעשות שימוש במטאטא "עדין" שאינו יפגע או ישרוט בפח הרכב, שימוש בכפפת שטיפה ייעודית היא פתרון יעיל ומיועד לשם כך בדיוק. 

גרניק – מכשיר שטיפה הפועל על ידי לחץ מים גבוה ומאפשר הסרה של לכלוך בחלק החיצוני של הרכב. גם לאחר שפשוף הלכלוך לחץ מים רגיל לא תמיד יסיר את הלכלוך באופן יסודי, באמצעות גרניק לחץ המים הגבוה משפר משמעותית את הסרת הלכלוך כך שתוכלו ליהנות מרכב נוצץ… 

נוזל לניקוי חלונות – חלק לא קטן מהרכב הם השמשות המקיפות אותו מכל צדיו, לכן ניקיון יסודי חייב לכלול גם הברקה וניקוי שמשות הרכב. באמצעות נוזל ניקוי ונייר סופג (יש כאלו שעושים שימוש בעיתון) ניתן להשיג תוצאה מושלמת. אל תשכחו לדאוג לנקות גם את כל המראות של הרכב באותה הזדמנות…. 

ספריי סקאי – מגיע בריחות ואיכויות שונים ונהוג להשתמש בו בתוך הרכב באזורים העשויים פלסטיק. פשוט מרססים ומנגבים עם מטלית לחה ונהנים ממשטח מבריק, עם ניחוח נעים ודחייה של אבק. 

פוליש ווקס – את חומר הווקס שמים בחלק החיצוני של הרכב על גבי הפח ותפקידו להבריק את הפח ולהעניק לו שכבה של הגנה. לאחר שימוש בווקס הרכב נראה מבריק יותר ולכלוך פחות ידבק אליו בזכות החומר המיוחד שהוא מכיל. 

ישנם עוד מגוון סוגי חומרי ניקיון לרכב במידה ואתם אוהבים להשקיע בניקיון הרכב. 

שטיפת מכוניות

מאגר שירותי שטיפת מכוניות

עם שירות פיקסקאר תמצאו בקלות איפה לשטוף את הרכב ולקבל את התמורה הכי גבוהה ברמת האיכות והשירות. אנו מציגים במאגר שלנו עד 10 נותני שירות בלבד בכל קטגוריה ועיר. ביצענו עבורכם סינון במטרה להציג לכם אך ורק מקומות לשטיפת רכב עם שירות מצוין ואמין. 

פשוט בחרו את השירות "שטיפת רכב" ואת העיר בה אתם נמצאים והמערכת תציג לכם אך ורק מקומות לשטיפות מכוניות רלוונטיים. 

שתפו אחרים בחוויה שלכם

מצאתם מקום לשטיפת רכב בפורטל שלנו? אל תשכחו לשתף איך היה 🙂 הביקורות שלכם משפרות את היכולת שלנו לדייק את המאגר המומחים במטרה להשאיר את את אלו שבאמת מעניקים שירות אמין, ישר ואדיב מול לקוחותינו.

קיבלתם שירות לא טוב? דרגו והשפיעו. במידה ומומחה מקבל ציון ממוצע נמוך מהקריטריונים שלנו, הוא פשוט לא יוצג במאגר. 

מאמרים בנושא שטיפת רכב

דילוג לתוכן