מוסך במודיעין

מוסך במודיעין
Logo
מרכז שירות גיל ניב מודיעין

מוסך בעיר מודיעין?

כשאתם מחפשים מוסך אמין לרכב כנראה שתעברו הרבה עד שתגיעו ליעד, הכירו את פיקס קאר – מאגר נותני השירות האמינים בתחום הרכב. אצלנו לא תמצאו מאגר גדול של בעלי מקצוע אך העסקים שכבר נמצאים בפיקס קאר עברו בדיקה קפדנית אודות השירות, הביקורות ,עבודה מול מלקוחות ועוד. אז אין זה משנה אם אתם מחפשים דיאגנוסטיקה לרכב , תיקון למערכת מיזוג האוויר או מוסך, דרך מאגר פיקס קאר תוכלו לעשות זאת הקלות ויעילות.

מוסך אמין בעיר מודיעין? כך תמצאו קלות

בכדי להפוך את החיפוש לקליל כל שעליכם לעשות הוא לסמן בסנן שלנו את סוג השירות והעיר הנחוצים, וללחוץ "מצא מומחה". לאחר שביצעתם סינון בקלות ומוצגים בפניכם רק מוסכים ואנשי מקצוע רלוונטים כל שנותר הוא לבחור את נותן השירות שיטפל לכם ברכב. חשוב לנו לציין כי תוצאות החיפוש מוצגות באופן רנדומלי ללא עדיפות לנותן שירות כזה או אחר. לאחר מכן תוכלו להתרשם ממידע נוסך אודות אותו בעל מקצוע (תמונות, ביקורות וכו) ואף ישנם עסקים המציגים כפתור התקשרות מהיר ל-Whatsapp כדי שתוכלו לפנות למי שתרצו בקליק.

המשוב שלכם ישרת את כולם

קיבלתם שירות דרך מומחה במאגר? נודה לכם מאוד אם תשאירו ביקורת ותדרגו אותו. אנו עושים את מרב המאמצים לאתר את בעלי המקצוע אמינים בלבד בתחום ברכב והמשוב שלכם עוזר לנו רבות בקבלת "תמונה מהשטח". קיבלתם שירות מצוין? פרגנו למומחה כדי שגם אחרים יוכלו ליהנות משירות איכותי. מרגישים שלא התנהלו מולכם באופן ישר? דאגו לשתף אותנו גם בזה! אנו שמים דגש רב בבדיקת הביקורות שלכם. במידה ולקוחות שונים יתנו למומחה ביקורת שלילית, אנו נבחן זאת בכובד ראש, ננסה לסייע לכם מולו ואם ישנו צורך אף נסיר את המומחה מהמאגר לצמיתות בכדי למנוע חווית שירות לא טובה ללקוחות אחרים.

שתפו אחרים

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן