שטיפת האלמוגים

שטיפת אלמוגים נתניה (6)
שטיפת הרצל שטיפה ידנית: שטיפה בלחץ | פוליש | ווקס | שטיפת מנוע | ציפוי ננו | ניקוי והברקת פנסים
מתחייבים לתורים קצרים
פינות המתנה נוחות
חנות אביזרים מלאה בשתי הסניפים

לקוחות מספרים

sharon farjun
sharon farjun
08:52 23 Sep 23
Chen Bakal
Chen Bakal
06:34 15 Sep 23
הגעתי הבוקר בשעה מוקדמת לשטוף את הרכב (בסניף משמר השרון) לפני שיהיה עומס ואכן לא היו רכבים רבים בשעה שהגעתי שילמתי על שטיפה דלוקס אך בפועל נכנסתי לרכב ריח של ניקיון לא היה כשיצאתי לכביש ולשמש גיליתי שכל השימשה מלוכלכת וכל מה שרציתי זה להפעיל וישרים מסכלת על המערכת מולטימדיה כולה גם נותרה מלוכלת עם אבק, טביעות וסימנים של ידיים מסכלת על הדלת מעבירה אצבע מגלה שכל האבק נשאר גם שם נוגעת בשיטיחים יבשים לא נשטפו מסכלת על המושבים גם עליהם אבק לא ברור על מה שילמתי חזרתי לשטיפה שיעברו על הרכב שוב וכן הייתי עצבנית אבל זה שבעל המקום החליט שמותר לו לצעוק עליי שאני מגזימה כי מה שילמת על שטיפנ והייתה לי ציפייה שהרכב יצא נקי?!!!אחרי שנים ששטפתי שם את הרכב, לשם כבר לא אחזור!!!
Arik Naim
Arik Naim
08:07 13 Sep 23
steve Goodman
steve Goodman
17:07 28 Aug 23
שטיפת רכב יעילה מאוד.
זבולון חגג
זבולון חגג
11:22 03 Aug 23
שטיפת האלמוגים עם צוות מעולה כבר כמה שניםהשירות טובהמחיר סביר
Nadav Lorber
Nadav Lorber
07:33 20 Aug 22
מי שמעוניין בניקוי ידני - לא להתקרב.לפני שנכנסתי לתור וידאתי שיש אפשרות לשטיפה ידנית עם כפפה. כשהגיע תורי לאחר שהמתנתי 3 רכבים אותו אדם שוידאתי מולו החליט שאין לו זמן לכפפה פתאום ואמר לי רק מטאטא או במכונה, אם היה אומר מראש לא הייתי ממתין. בגלל ההמתנה התפשרתי על המטאטא, והניקוי איתו היה מאוד אגרסיבי ובכלל לא זהיר.
Moi Dom
Moi Dom
06:12 10 Jul 22
מקום ללא עומס בשעות היום.יש מנהרה וזה מקצר שטיפה חיצונית
Shlomi Konfino
Shlomi Konfino
16:40 19 May 22
- באלאגן בתורים, אין סדר ולא הוכנסתי בהתאם לתור.-בנוסף, הרכב נשאר מעט מלוכלך, אבק על הפינות, אבל על המזגנים, סימנים על השמשות וכל זאת לאחר שהצהרתי שבפעם הקודמת נשארו סימנים ושידאגו שהפעם לא יהיו, מבאס.- מושבים נשארו מלוכלכים, באסה
ענת קטיעי
ענת קטיעי
17:03 09 Apr 22
שירות מצוין, מקצועי, מהירפינת ישיבה, אפשרות להשאיר את הרכב ולחזור מאוחר יותר,בקיצור,מומלץ ביותר.
Semion Benditovich
Semion Benditovich
12:39 11 Feb 22
מקום נהדר ומאד מקצועי שבו עשיתי לא מעט התקנות שכוללות התקנות של דלקנים, קודן של פויינטר וגם עזרה ותמיכה במחשב הוויז שנמצא באחריות של חברת קוברה שזו תחנת שרות שלהם. תמיד נעים לבוא לפה , היחד הוא מאד הוגן, אישי , מנומס ואדיב וכל פעם ממש תענוג להגיע לפה. רק דבר אחד ! כשאתם מגיעים אז אני ממליץ לנסוע ממש לאט ליד הכתובת כי הכניסה ממש קטנה בין בניינים וקל לפספס אותה.
לקריאת כל הביקורות
js_loader
הרצל 48 שרונית , משמר השרון, נתניה
א'-ה' 8:00-18:00 | ו' 8:00-16:00

שתפו אחרים

דילוג לתוכן