קריית המצברים

קריית המצברים קריית מלאכי (5)

חברתנו מספקת שירות מאנשי מקצוע מיומנים ואדיבים.

נשמח להעניק לכם פתרונות במחירים נוחים.

לקוחות מספרים

Nessel Kadosh
Nessel Kadosh
17:27 02 Oct 23
ממליץ על גיא האלוף! שירות מצויין!הגיע עד אלינו לסייע החליף את המצבר ועשה הכל בנועם ובנחמדות!תודה רבה😃
דסלין ימהרן
דסלין ימהרן
07:10 21 Sep 23
ronen smul
ronen smul
21:34 22 Aug 23
הגעתי לבנאדם בדק לי ראה שעקצו אותי עם המצבר הישן הרכיב לי חדש עם שנתיים אחריות אדם אמין את הכול עשה באהבה ובכבודאני שמח שעדיין יש אדם כמוך אנושי מקצועןוגם יצאתי עם חיוך בלב ממליץ לכול עם ישראל להגיע לצדיק הזה מגיע לו שיעמדו בתוראני מברך אותך שיהיה לך פרנסה בשפעכי אתה אמין אנושי ואמיתי עם תעודות
טדלו נגוסה
טדלו נגוסה
13:08 08 Aug 23
Keren A
Keren A
14:16 22 Jan 23
שירות מקצועי נעים ועם חיוך.גיא הסביר בדיוק מה הוא בודק, מה תוצאת הבדיקה, מה האופציות והעלויות ואפילו מילא לי מיכל שלם של נוזל לווישרים על חשבונו (-:
עומר נוה
עומר נוה
12:06 22 Jan 23
מעבר לשירות מהיר, יעיל ומחיר הוגן,מדובר בבעל מקצוע מהשורה הראשונה עם הבנה ומודעות לאיכות החלפים הדרושה ברכבים מודרניים, מה שקשה לראות במקומות מהדור הישן.ישר כוח.
inbar aharon
inbar aharon
19:25 21 Dec 22
קיבלתי שירות מעולה בקריית המצברים! בדק את המצבר לפני שהחליף והסביר בדיוק מה הבעיה. עזר בנוסף גם לפתור בעיות נוספות עם הרכב בסבלנות ועם הסברים מפורטים ולכל הזמן במחירים מעולים והגיוניים. בהחלט נחזור אליו כי נותן שירות כזה שגורם לתחושה של נוחות במיוחד כשזה נוגע לתיקון ברכב זה לא מובן מאליו.
Itamar
Itamar
20:49 06 Nov 22
מפרגן בשמחה לקרית המצברים!!! הגעתי עם פיגו 208 ורציתי להחליף מצבר מיוזמתי כי היה ישן בעל המקום לא היה מוכן שאחליף בלי שהוא יבדוק שהמצבר באמת חלש. אמינות, מחיר טוב ושירות מעולה. כל הכבוד!!!!!!! תמשיכו ככה!!!
לימור גולדוסר
לימור גולדוסר
14:00 02 Apr 22
היי! אז ככה - לא ידעתי מה לעשות כשנתקעתי באמצע כביש מהיר עם אוטו מקרטע, לכן נכנסתי לתחנת הדלק הקרובה ביותר וביקשתי עזרה ממישהו שהיה רכב לידי. הגעתי לבעלים של המקום (לגמרי במקרה, לא היה לי מושג שמדובר במכונאי רכב). גיא עזר לי מהרגע הראשון והציע שאסע אחריו כדי שהוא יוכל להוביל אותי למקום שלו והוא יעשה לי בדיקה של הרכב. וכך היה, הוא בדק האם יש תקלות, הסביר הכל באופן ברור וסבלני וכשהבנו שאין בעיה להמשיך לנהוג, יצאתי לדרכי חזרה לנסיעה, כל זה גיא לא ביקש תשלום (למרות שהתעקשתי!!!). ללא ספק, שירות אמין ואדיב. הכי מומלץ שיש! :)
לקריאת כל הביקורות
js_loader

שתפו אחרים

דילוג לתוכן