הפנצ'ריה הכתומה

הפנצ'ריה הכתומה אילת (2)
מורשה - מספר רישיון 40792

הפנצ'ריה הכתומה בע"מ מספקים מתמחה בתיקון מהיר ומקצועי של כל סוגי הגלגלים. אצלנו תיהנו משירות אמין, מהיר ומקצועי כל פעם מחדש. אנו מחזיקים בצמיגים איכותיים של מיטב היצרנים כולל גודייר מקסיס, מישלין ועוד...

אנו מאמינים בלקוח מרוצה, מזמינים אתכם ליהנות מפינת קפה מפנקת ואפילו דאגנו לכם לפינת משחקים לילדים.

לקוחות מספרים

הפנצ'ריה הכתומה בע
4.7
מבוסס על 395 ביקורות
powered by Google
אלכס סטחרס
אלכס סטחרס
19:30 09 Jan 23
מחירים טובים. שרות אדיב . עוזרים ממש מהר
דוד ארמי
דוד ארמי
16:27 14 Nov 22
רוצה להמליץ על הפנצ'ריה הכתומה באילת על שירות יוצא דופן וראוי לכל שבחהיום אחרי הצהריים היה לי פנצ'ר בגלגל ניסיתי להתקשר לפנצ'ריות על מנת לקבל שירות וחילוץ אך לצערי ולדאבוני כולם אמרו לי שאין להם מספיק אנשים וכל מיני תירוצים.עד שהתקשרתי לפנצ'ריה הכתומה שענו לי והגיע אלי מהר ככל האפשר.אני רוצה להודות לבעל העסק דוד שבא אלי בכבודו ובעצמו לתת לי שירות מכל הלב. אין עליכם שאפו!!!
רוני גילבי
רוני גילבי
17:43 16 Oct 22
דוד המלך! הציל אותנו ביום שבת בבוקר בדרך לצפת לראות את הנכדה החדשה. נחמד, מקצועי ואדיב. מחיר הוגן מאד. יש לנו רק מילים טובות. בריאות לדוד עד 120!
Ora Rabinovich
Ora Rabinovich
18:20 01 Oct 22
קבלתי המלצה חמה מחבר על הפנצריה של דוד.חוויה מצוינת מרגע השיחה הראשונה ועד התשלום.הייעוץ היה מקצועי, השירות אדיב ובגובה העיניים והרגשתי שהוא קשוב לצרכים שלי.הוא הואיל להיות זמין גם במוצש כשחזרתי מסיני והכל עם חיוך על הפנים.לצוללים שבינינו - שווה לחכות לירידה הבאה לאילת עם החלפת הצמיגים (;
Idan Kariv
Idan Kariv
13:47 17 Aug 22
היום בצהריים הגעתי לתקן פנצ'ר בדיוק היה רכב שסיים תיקון ואז שמעתי אותו אומר למנהל המקום ש80 ₪ לתיקון פנצ'ר זה יקר מאוד.שאלתי את בעל המקום כמה עולה לי לתקן אז הוא התחיל ב60₪ לאחר שאמרתי לו שאני לא רוצה אז הוא אמר לי עם 50 זה בסדר לא היה לי יותר מידי בררה אז נתתי אישור לתיקון.למרות שבאזור שאני גר אני משלם 35₪ לתיקון.תבדוק איתו את מחיר התיקון לפני תחילת העבודה.
לקריאת כל הביקורות
js_loader

שתפו אחרים

דילוג לתוכן