המעבדה לרכב – בדיקת רכבים

המעבדה לרכב בדיקות רכב חולון (1)
מורשה - מספר רישיון 11181

מוסך המעבדה הוא אחד המוסכים המובילים בחולון, המתמחה בבדיקות קניית רכב, בדיקות מעבדה לאחר תאונה, כיווני פרונט וטיפולי רכב שגרתיים. המוסך מורשה מטעם משרד התחבורה ובעל התמחות ספציפית ברכבי סקודה. מטרת המוסך לחסוך בהוצאת תחזוקת הרכב, באמצעות איתור חלקי יצרן ביבוא מקביל.

לקוחות מספרים

המעבדה לרכב
4.6
מבוסס על 182 ביקורות
powered by Google
Amir Kaganovich
Amir Kaganovich
07:46 16 Mar 23
מפרסמים אבל לא עושים בדיקה לפני קנייהאף פעם לא עונים לטלפונים
Guy C
Guy C
01:18 11 Mar 23
אחרי מספר פעמים שחזרתי לתיקון כיוון פרונט שלא הצליח פשוט אמרו לי אל תחזור כי זה המקסימום שאנחנו יכולים לתקן.העיקר דחפו לי החלפת משולשים שלא פתרה את הבעיה.
Esti Klein
Esti Klein
14:46 17 Aug 22
שרות מקצועי אדיב וחברי. תענוג לבוא לנותני שרות כאלה
בנימין טלקר
בנימין טלקר
15:18 12 Aug 22
חברים יקרים ,הגעתי למוסך המעבדה ,הגעתי למקום וההרגשה שם הייתה כאילו המשרד שלי ,וואו, קיבלתי שרות שאף מוסך בחיים לא נתן לי ,לגבי הרכב הגעתי בגלל תקלה שכל מוסך מורשה לא יכול היה לעזור או שבאחד המוסכים רצו קרוב ל 7000 שקל בפועל אצל ג'וגו במוסך ,הרכב עבר בדיקה מקיפה , ותוקן והעלות ?פחות מחצי מבכל מקום אחר ,תוך 3 שעות שיחררו לי את הרכב מסודר ,נקי ,ממליץ לכולם לבדוק ,במצב של היום ,ביוקר המחייה ,תבדקו כמה אתם משלמים !!!
סיגלית חלילי
סיגלית חלילי
10:57 07 Feb 21
הגעתי מחוץ לעיר לבדיקת רכב לפני קנייה וקיבלתי יחס מיוחד. גו'גו' ועידן היו מקסימים!! ענו על כל השאלות, הסבירו בסבלנות , גילו מקצועיות ואנושיות .ייעצו לי ברוחב לב . ישר כח לכל הצוות!! המקום מאוד אסתטי ונעים, והמחיר סביר. בסה"כ החוויה הייתה טובה מאוד. כל הכבוד!!
רפי מזרחי
רפי מזרחי
17:50 13 Jul 20
הגעתי למוסך "המעבדה" בחולון עם הסקודה פאביה שלי משום שבלוח השעונים הופיעה לי תקלת בשם "front assist unavilabale" (ליקוי בבולם האוטונומי המצוי בתחתית קדמת הרכב) והופתעתי שהתקלה סודרה ותוקנה כראוי במחיר סביר יותר מהמוסך המרכזי!!!נתקלתי בשירות מקצועי, איכותי, אדיב וזול.שאפו לחברה שם שטיפלו בי עם נשמה טובה.
Alex Kohan
Alex Kohan
03:32 07 Apr 19
יצא שבקרתי "במעבדה לרכב" פעמיים בשבוע שעבר, פעם כקונה ופעם כמוכר. נעשתה בדיקה מקצועית ומקיפה לרכב, כמו כן השירות היה אדיב וכל שאלותי נענו בחיוך. בדר"כ קשה לרצות אותי ועוד יותר קשה למצוא מקום בדיקה מקצועי, אז ממליץ בחום לכל מי שעוד לא מצא אחד כזה :]
לקריאת כל הביקורות
js_loader
הסתת 5, חולון
א'-ה' 8:00-16:00 | ו' 8:00-12:3

שתפו אחרים

דילוג לתוכן