מדיניות פרסום לנותני שירות - FIX CAR

ההצעה כוללת

 • בניית עמוד עסקי ללקוח – נקים עבורך במסגרת השירות עמוד עסקי עם כל המידע של העסק. ניתן לעדכן אודות העסק, גלריית תמונות, סרטון, פרטי התקשרות, יתרונות של העסק וכן כל מידע רלוונטי שנכון לבעל העסק להציג בעמוד שלו.

   

 • כתובת עמוד URL ייחודית וקבועה  – שניתן לשתף את הלקוחות שלך בעסק ולשלב בכל דרך כגון חתימה במייל, בהודעה, בוואטספט, בשליחת מייל, ועוד…

   

 • עדכון מידע בעמוד ללא הגבלה – לצורך בקרת איכות אנו לא מספקים ללקוח גישה לניהול העמוד שלו. במסגרת השירות הצוות שלנו יעדכן עבורך תכנים חדשים במידת הצורך ללא הגבלה וללא תוספת תשלום (תמונות, עדכון מידע, עדכון פרטי התקשרות וכד')

   

 • שיוך בית העסק לקטגוריה אחת בלבד  – מאגר המומחים מחולק לתחומי התמחות שונית בענף הרכב, ניתן לשייך את העמוד העסקי לקטגוריה אחת בה אתם מתמחים הכי הרבה.  שיוך בית העסק לקטגוריות נוספות הינה בעלות נוספת של 99 ש"ח + מע"מ לקטגוריה.

   

 • התקשרות מהירה עם בית העסק – בעמוד העסק יופיעו כפתורי התקשרות בקליק"  וואטסאפ, חיוג, טופס התקשרות, ניווט ב-WAZE או כל אפיק אחר שהעסק רוצה להציג דרכו הלקוח יכול ליצור קשר עם העסק.

   

 • מספר וירטואלי מדיד – מוצג בעמוד העסק ומפנה למספר הטלפון שנותן השירות בוחר, המספר הוירטואלי מבצע מדידה ומעקב.

  * לצורכי בקרת איכות המערכת מקליטה חלק מהשיחות. אנו מתחייבים לשמור על המידע ולא להעביר שום פרט לאף גורם צד ג'. המידע לצורך בקרת איכות בלבד ומדידה יעילה יותר מול המומחה לרכב. 

   

 • אפשרות לפרסם בבלוג + בבלוג וידאו שבפורטל  – לבית העסק אפשרות לספק לנו תוכן ייחודי אותו נפרסם באזור ייעודי באתר וליהנות מחשיפה נוספת. 

  *** ניתן לפרסם עד 2 פוסטים (רגילים / וידאו) בחודש בסך הכול

  *** צוות פיקס קאר מבצע בדיקת איכות של התוכן לפני פרסום, אנו שומרים את הזכות לדחות תוכן ולא לפרסם אותו בפורטל במידה והוא לא עומד באיכות / בקריטריונים שאנו בוחנים.


  *** אנו מפרסמים
  תוכן ייחודי בלבד בערוצי הדיגיטל של פיקס קאר.

  *** בתחתית התוכן יצוין קרדיט לבית העסק + קישור לעמוד העסקי שלו.


  *** לא ניתן לבצע קישורים יוצאים מגוף המאמר (מלבד קישור לעמוד העסקי של הלקוח)

 • הצגת ביקורות גוגל של בית העסק – בשונה מרוב הפורטלים, אנו מציגים בעמוד העסק ביקורות שלקוחות רשמו בעמוד העסקי שלכם בגוגל. המשמעות לכך היא שכאשר לקוח משאיר ביקורת חיובית הוא למעשה משפיע על החשבון שלכם (ולא שלנו). 

כמובן, כדאי לכם להשיג ביקורות חיוביות וכמה שיותר כדי לעזור ללקוחות לבחור דווקא בכם (נותני שירות עם ציון נמוך לא יוכלו להצטרף למאגר פיקס קאר, סליחה מראש). 

* בעמוד העסקי מוצגים רק חלק מהביקורות. יש אפשרות להשאיר ביקורת ישירות מהעמוד העסקי שלכם + ללחוץ לצפייה בביקורות נוספות.

* אין אנו אחראים על ציון הביקורות של בית העסק. אנו מציגים ציון של גוגל PLACES ולא על בסיס מערכת ביקורות פנימית. הציון נבנה על בסיס ביקורות שלקוחות השאירו בעמוד העסקי של גוגל של בית העסק.  (העמוד העסקי של GOOGLE לא בשליטתנו אלא בניהול הלקוח / גוגל, כל פניה בנושא צריכה להתבצע מול גוגל ולא מולנו.

* אין לנו שליטה על הביקורות שמוצגות בפורטל! המערכת "מושכת" ביקורות באופן אקראי מחשבון גוגל העסק של הלקוח.

שירות לקוחות 

אנו זמינים עבורך לכל שאלה או צורך בימים א'-ה' בין השעות 9:00:15:00
ניתן ליצור קשר באמצעות המייל בכתובת fixcar.co.il@gmail.com או באמצעות הטלפון במספר 050-888-3401. 

ניתן להשאיר פניה באתר שלנו בעמוד יצירת הקשר (נמצא בחלק התחתון בכל עמודי האתר) – https://fixcar.co.il/ 


חבילות הפרסום שלנו

 • מסלול חודשי ללא התחייבות – 219 + מע"מ בהתחייבות ל-6 חודשים.

 • מסלול שנתי – 1969 + מע"מ. חסכון של 25% בעלות בתשלום מראש לשנה מלאה. 

מדיניות הפרסום / הערות נלוות 

 • הקמת עמוד עסקי ללקוח יתבצע תוך עד 7 ימי עסקים מרגע הצטרפותו לשירות לאחר שסיפק את כל התכנים הרלוונטיים הנדרשים להקמת העמוד. הקמת העמוד אינה כרוכה בעלות נוספת וכלולה במסלול הפרסום החודשי.

   

 • בית העסק אחראי על התוכן שהוא מספק להקמת העמוד – יש לספק תוכן ייחודי ומקורי שלא הועתק מאף מקום.

   

 • מאגר פיקס קאר מתחייב לחשוף את העסק בפורטל בהתאם לסעיפים הנ"ל, אנו לא מתחייבים לתוצאות מול בית העסק.

   

 • אנו שומרים את הזכות לשנות את אופי המסלולים והמחירים לפי שיקול שלנו. במידה וכבר קיימת הזמנת עבודה בין פיקס קאר למומחה אנו נכבד את התנאים עד לתום ההסכם במחיר שסוכם ללא שינוי. רק בסיום התקופה נהיה רשאים לשנות את התנאים לאחר עדכון הלקוח וקבלת אישור מצידו על חידוש בתנאים שונים (למומחה כמובן אין התחייבות להמשך ההתקשרות).

   

 • במידה ורוצים להסיר את העמוד העסקי ממאגר המומחים פיקס קאר יש לשלוח מייל לכתובת fixcar.co.il@gmail.com. יש לציין בגוף המייל את שם העסק, שם איש קשר, מסלול הפרסום אליו רשומים בכדי שנאתר את המנוי הנכון.

   

 • במידה ומומחה רוצה לבטל את השירות, לא יבוצע החזר / זיכוי של התשלום.

 • פיקס קאר רשאית לבטל מנוי / פרסום של מומחה לרכב המוצג במאגר בכל רגע נתון ללא התרעה מוקדמת. אנו שומרים לעצמינו את הזכות לבחור אלו מומחים להציג במאגר. במצב בו אנו מבטלים מנוי מטעמינו, נבטל את החיוב החודשי / נבצע החזר כספי יחסי בעבור התקופה שנותרה (בהתאם לתאריך ההצטרפות והמסלול). לא יתקבל החזר / זיכוי עבור תקופה בה המומחה כן הוצג במאגר.

 • הפרסום במאגר פיקס קאר מבוסס מסלולי פרסום מובנים בעלות זהה. תוצאות החיפוש בעת שימוש במסנן שלנו הינו רנדומלי ומשתנה כך שכל המומחים מקבלים חשיפה שווה במיקומי התוצאות (פעם למעלה, פעם באמצע, פעם למטה).

 • אי תשלום עבור השירות – במידה ולקוח רשום במסלול חודשי ואינו עומד בתשלום עבור השירות (אשראי לא עובר וכד'), פיקס קאר רשאית להשעות את פרסום העמוד עד להסדר תשלום. אנו נפנה אל בית העסק

   

 • סימון אישור על תקנון מדיניות הפרסום בזמן התשלום מהווה אישור מצד הלקוח להזמנת העבודה ולכל הסעיפים המצוינים בהסכם זה. 

 • חבילת הפרסום החודשית כוללת התחייבות ל-6 חודשים, בסיום התקופה בית העסק ממשיך להופיע באתר בעלות החודשית של החבילה עם אפשרות לבטל את הפרסום (ואת הצגת העמוד במאגר). אנו רשאים להמשיך בצע חיוב כל עוד הלקוח לא ביטל את חבילת הפרסום באופן מסודר במצוין בסעיפים הנ"ל, באחריות הלקוח לעדכן אותנו על סיום התקשרות! 

 • פורטל "פיקס קאר" הינו שירות מטעם "אי.אס מרקטינג יזמות דיגיטלית" המתמחה בעולם הדיגיטל ובעלת ניסיון רב בענף הרכב. חשבונית תופק על ידי אי.אס. מרקטינג בצירוף לוגו של פיקס קאר. 
דילוג לתוכן