פחחות רכב

פחחות רכב

כאשר אנו מתייחסים לכל נושא טיפולי הרכב ישר עולים במחשבותינו חלקים מכאניים, חשמליים מערכתיים וכד' אשר השפעתם ישירה על תפקוד הרכב, כלומר טיפולים ברכב שאם לא נטפל בהם באופן מיידי, הרכב מושבת, וגם אם נניח והצלחנו לסדר משהו זמני זה כמובן לא המצב באופטימאלי. ישנו היבט שרובנו לא חושבים עליו או זוכרים אותו הרי הוא תחום המסגרת – פחחות הרכב. כידוע החלק הראשון שנפגע בתאונה או חבלה של הרכב זה האריזה, הכיסוי – פח הרכב כמובן, וגם אם הפגיעה הינה חיצונית בלבד אין זה אומר שלא צריך לטפל בבעיה.

פחחות רכב הוא נושא חשוב, נכון שלרוב הפגיעה הינה חיצונית בלבד שאין הפגיעה מונעת שימוש ברכב אך יש לכך משמעות. גם אם לדעתנו הפגיעה היא חיצונית בלבד, עם הזמן גם החלק הפנימי מתחת לאותו פח בלוי יכול להישחק מהר יותר ולהיפגע, לכן רצוי לטפל גם בבעיות פחחות שעל פניו נראות לא מזיקות.

כיום ניתן למצוא מגוון מוסכים העוסקים גם בתחום פחחות הרכב ועלינו לבחור את המקום הנכון לבצע בו את טיפולי הפחחות ברכב שלנו. (כדאי לציין כי כמו בכל ביקור במוסך הטיפול יכול לקחת החל ממספר דקות ועד למספר ימים.)

כיצד נבחר את פחח הרכב הנכון?

✓ מוודאים שהמוסך אליו אנחנו ניגשים מטפל בסוג הרכב שלנו.
✓ מוודאים כי המוסך מטפל בתחום הפחחות – עם רשיון.
✓ קבלת אחריות מלאה על התיקון והעבודה.
✓ לוודא מחיר של התיקון ולבדוק את מצב פוליסת הביטוח שלנו בהתאם.

הזנחת תקלות בפחחות הרכב (ובאופן כללי במראהו החיצוני) מביא לירידת ערך הרכב וגם תיקונים קטנים עלולים לגדול – מה שעלול להגדיל את ההוצאות העתידיות אצל בעלי המקצוע ומקשה על מכירת הרכב בעתיד.

שתפו אחרים

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן