מוסך בנהריה

מוסך בנהריה
לוגו
ש. גוטמן שרותי מוסך בע"מ
לוגוים לעסקים פיקסקאר
מרכז שירות הוד נהריה - מוסך מורשה רנו, ניסאן ודאצ'יה
נתקלתם בבעיה ברכב? הגיע הזמן לטיפול תקופתי ברכב? כנראה שאתם צריכים בעל מקצוע אמין באזור נהריה או כל עיר אחרת. בדיוק בשביל זה הקמנו פיקס קאר – מאגר נותני השירות האמינים בתחום הרכב. החזון שלנו הוא שכל מי שרוצה למצוא בעל מקצוע אמין בתחום הרכב יוכל לעשות זאת בקלות. באמצעות הסינון החכם שלנו תוכלו למצוא מומחה בקליק. כל שעליכם לעשות זה לבחור את העיר הרצויה ובעל המקצוע הנחוץ והקליק על "מצא מומחה". לאחר מכן יוצגו בפניכם רק התוצאות הרלוונטיות עבורכם ולכם נשאר רק לבחור.

מוסך אמין בנהריה? כך תמצאו אחד

שירות פיקס קאר מזמין אתכם להנות כל הדרך למציאת איש מקצוע אמין בתחום הרכב. אנחנו לא עוד אינדקס של נותני שירות בתחום הרכב, צוות פיקס קאר עושים סינון קפדני והמערכת מציגה רק אנשי מקצוע אמינים לרכב לאחר הבדיקה שלנו אודות שירותיו של המקום , ביקורות של לקוחות וכו'. בלחיצה על מומחה יפתח חלון ובו תוכלו למצוא מידע נוסף אודות שירותיו. יוצג בפניכם מידע על העסק, תמונות, פרטי התקשרות, ביקורות מלקוחות שקיבלו מהמוסך שירות ובלחיצת כפתור תוכלו לפנות לנותן השירות באמצעות ה-Watsapp ואף לנווט למקום בחלק מהמקרים.

יצאתם מרוצים? תדרגו את בעל העסק

חוות השירות שקיבלתם חשובה לנו ולבאים אחריכם מאוד, בעזרת הביקורת שלכם תוכלו לעזור לעוד מישהו למצוא נותן שירות אמין המספק עבודה טובה בצורה אמינה ונוכל לשמר במאגר נותני שירות אמינים ומצד שני גם להסיר נותני שירות שאינם עומדים בסטנדרטים שלנו. חשוב לציין, אנו שמים במרכז דווקא אתכם, הלקוחות שמחפשים איש מקצוע אמין. נותן שירות שלא יפעל באופן זה מקומו לא איתנו.

שתפו אחרים

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן