מוסך ביבנה

מוסך ביבנה

מוסכים מומלצים ביבנה

לוגו
א.ש. - עדן מרכזי טיפול לרכב בע"מ
logo
א.אהרונוביץ' שרותי רכב יבנה

זקוקים לאיש מקצוע אמין לרכב בעיר יבנה? הגעתם למקום הנכון. לכן הקמנו את שירות פיקס קאר, מאגר בעלי מקצוע בתחום הרכב שהיתרון שלו נמדד באיכות ולא בכמות.

אנו מתמקדים במחקר ואיתור מוסכים בדגש על אמינות ושקיפות אל מול הלקוח. בפיקס קאר לא מפרסמים כל מוסך, אלא רק מוסכים שעברו בדיקה וסינון על ידי הצוות שלנו ובאמצעות מערכת הסינון החכמה שלנו תוכלו לאתר מגוון אנשי מקצוע לרכב תוך שניות והם יוצגו על בסיס אזור גאוגרפי וסוג התמחות.

רק שהפעם עבודת ה"ניסיון" כבר נעשתה, לכם נשאר רק לבחור מומחה אמין מתוך המאגר וזהו, פשוט לא? אנו מחלקים את אנשי המקצוע לפי קטגוריות שירות שונות ביניהם מכונאות רכב, פחחות וצבע, דיאגנוסטיקה, חשמל רכב ועוד…

 

מוסך ביבנה? כך תמצאו אחד אמין

לאחר הסינון באנשי המקצוע, המערכת תציג לכם כמה וכמה אנשי מקצוע על בסיס הפרמטרים שנבחרו. בלחיצה על מומחה יפתח דף של העסק ובו תוכלו למצוא מידע נוסף אודות השירותים שהוא מספק. בפניכם יוצג מידע על העסק כגון תמונות, פרטי התקשרות, ביקורות מלקוחות שקיבלו מהמוסך שירות ועוד ובלחיצת כפתור תוכלו לפנות לנותן השירות באמצעות ה-Watsapp ואפילו לנווט בקלות עד למקום.

 

מדרגים ועוזרים לאחר.

חלק חשוב בשירות שלנו הוא היכולת לקבל "תמונה" אודות המומחה דרך ביקורות של אחרים. ככל שתדרגו את בעל המקצוע על שירותיו בכוכבים ותשתפו אחרים אודות החוויה האישית שלכם כך הניסיון שלכם יוכל לשרת מישהו אחר בזמן שהוא מקבל החלטה ממי לקבל שירות עבור הרכב.

 

יתרונות השירות

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות נוח וקל לאיתור מומחה אמין לרכב מבלי להשקיע זמן ואנרגיה. תוך מספר לחיצות בלבד יוצגו בפניכם נותני שירות רלוונטים באזור מגוריכם.

מעדיפים להשאיר פרטים ושמומחה יחזור אליכם? שירות חזרו אליי פשוט מושלם עבורכם.

שתפו אחרים

מאמרים נוספים

דילוג לתוכן