מדיניות האתר

פורטל פיקס קאר מציג נותני שירות שונים מענף הרכב תוך ניסיון להתמקד אך בנותני שירות אמינים בתחומם. הצוות שלנו מבצע מחקר מקדים על נותני השירות לפני הצגתם במאגר המומחים שלנו. 

מדיניות השימוש

  • אנו מאמינים באיכות ולא בכמות ולכן אנו מחפשים נותני שירות שאנו מאמינים שיעניקו שירות איכותי ואמין מול הלקוח. במידה ומומחים יקבלו ביקורות שליליות ואינם יעמדו בקריטריונים שלנו נסיר אותם במאגר ולא נמליץ עליהם. 

 

  • פיקס קאר לא שותפים של המומחים ולא מקבלים שום רווח ישיר או עמלה עבור לקוחות שמגיעים מהמאגר למומחה (המודל עובד על בסיס חשיפה באתר ללא תמלוגים נוספים). 

 

  • כאשר מבצעים חיפוש בפילטרים שלנו, תוצאות החיפוש בפורטל רנדומליות (משתנה כל הזמן כך שמומחה ממוקם בתוצאות החיפוש בחלק העליון, האמצעי והתחתון). אנו מאמינים בחשיפה שווה ללא העדפה של מומחה כזה או אחר על פני השני. מודל החשיפה שלנו שווה לכולם ולא ניתן להשפיע על תוצאות החיפוש תמורת תשלום גבוה יותר. 

 

  • אנו מכבדים זכויות יוצרים. אם זיהיתם בפורטל פיקס קאר תוכן מסוג כלשהו שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת fixcar.co.il@gmail.com

 

  • מאגר פיקס קאר לא לוקח אחריות עבור העבודה / שירות / מוצר שמומחים במאגר נותנים ללקוח. הצוות שלנו מבצע בקרת איכות על המומחים שמפורסמים במאגר אך אנו לא חלק בעסקה בין המומחה לרכב לבין הלקוח הסופי. במידה וחוויתם שירות לא טוב ממומחה המוצג במאגר, נשמח שתדווחו לצוות שלנו בכדי שנוכל לבדוק את הנושא ולשקול את המשך הצגת המומחה במאגר. אין בכוונותינו להמליץ על נותני שירות אשר לא פועלים באמינות מול הגולשים שלנו. 

 

  • מאגר פיקס קאר שומר לעצמו את הזכות אילו מומחים לפרסם במאגר. אנו לא מפרסמים כל נותן שירות, אלא רק לאחר בקרת איכות של המומחה. במידה ורציתם להצטרף למאגר ללא הצלחה, עמכם הסליחה. 

 

  • קיבלתם שירות לא טוב ממומחה המוצג במאגר פיקס קאר? יש לכם ביקורת בונה? נשמח לשמוע ממכם. השאירו פנייה בכתובת fixcar.co.il@gmail.com ותיענו בהקדם. 
דילוג לתוכן