חלקי חילוף לרכב 

אריאל חלפים (1)
אריאל חלפים
זדה חלפים בעמ כפר סבא (1)
זדה - חלפים בע"מ
רונית חלפים תל אביב (3)
רונית חלפים
משה חלפים פתח תקווה (7)
משה חלפים
דוד לוי חלקי חילוף ואביזרים באר שבע (5)
דוד לוי חלקי חילוף ואביזרים לרכב בע"מ
מקצועני החלפים לרכב בית שמש (1)
מקצועני החלפים בית שמש
נאיף חלפי רהט (4)
נאיף חלפי רהט בע"מ
נועם אלימלך חלפים חולון (1)
נועם אלימלך חלפים לרכב
אהרון זקן ירושלים
אהרון זקן חלפים
אוטו נהריה (6)
אוטו נהריה

חלפים לרכב

קטגוריה זו מתאימה לאלו שמחפשים להביא חלקי חילוף לרכב בעצמם בזמן התיקון במוסך. נכון להיום, החוק מחייב את בעלי המוסכים לאפשר ללקוחות להביא בעצמם את החלפים במידה והלקוח בוחר בכך. ניתן למצוא כמעט בכל עיר חנות העוסקת מכירת חלפים לרכבים. 

חלקי חילוף לרכב - מה האפשרויות?

כשאתם מחפשים לקנות חלקים לרכב עומדים בפניכם מספר אפשרויות עיקריות: 

 • חלקים חדשים – אותם ניתן למצוא בחנות החלפים ובמקרים מסוימים אך ורק אצל המוסך המורשה. ענף החלפים החדשים נחשב לרחב ובמקרים רבים תוכלו למצוא מספר חברות המייצרות בדיוק את אותו החלק, דבר המאפשר לכם לבחור את איכות החלק ולהתאים את הרכישה לתקציב שלכם.

 • חלקים משופצים –  ישנם קטגוריות חלקים מסוימות בהן מבצעים שיפוץ לחלפים מקוריים ומוכרים את אותו החלק (משופץ שחלק מחלפיו הוחלפו) מחדש. ברוב הגדול של המקרים מבצעים שיפוץ רק לחלקים מקוריים של הרכב כאשר חלק מהעסקה הוא החזרת החלק הישן (אותו משפצים ומעבירים ללקוח הבא).

 • חלפים משומשים – רכבים שירדו מהכביש מגיעים למגרשי רכבים בהם מפרקים את הרכב ומוכרים את החלפים התקינים. קניית חלפים משומשים זו האפשריות הכי זולה אך הכי "ריסקית" מאחר והחלקים לא נבדקים לפני מכירתם לכן סיטואציה בה רכשתם חלק שאינו תקין היא בעלת סבירות יותר גבוהה מהאפשרויות האחרות. 

טיפים לבחירת חנות חלפים לרכב

כאשר אתם צריכים למצוא חנות חלפים לרכב, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים. להלן כמה טיפים לבחירת חנות חלפים לרכב:

 • מוניטין: בדקו את המוניטין של החנות. ניתן לעשות זאת על ידי קריאת ביקורות באינטרנט, שאלת חברים או מכרים או ביקור בחנות באופן אישי.

 • איכות החלקים: וודאו שהחנות מספקת חלפים איכותיים. ניתן לעשות זאת על ידי בדיקת המידע על החלקים, כגון היצרן, הדגם והתאימות לרכב שלכם.

 • מחיר: השוו מחירים מחנויות שונות כדי לוודא שאתם מקבלים את המחיר הטוב ביותר.

 • שירות: וודאו שהחנות מציעה שירות טוב. ניתן לעשות זאת על ידי בדיקת שעות הפעילות של החנות, הזמינות של חלקים וזמינות החנות למתן שירות.

 • בקש המלצות מחברים, משפחה או מכרים. אנשים שאתם סומכים עליהם יכולים לתת לכם המלצות טובות על חנויות חלפים אמינות.

 • זמן אספקה ומשלוח – היום אתם לא חייבים לרכוש בחנות החלפים הקרובה ביותר, אלא למצוא באינטרנט חנות חלפים המספקת שירותי הפצה ולקבל את החלקים עד לפתח ביתכם / המוסך בו אתם מטפלים. לשם כך מומלץ לבדוק האם החנות מספקת שירותי משלוחים וכמה זמן לוקח למשלוח להגיע אליכם. ישנם מקרים בהם צריך את החלק דחוף ולא תמיד כדאי להמתין אפילו אם מצאתם במחיר זול יותר. 
חנויות חלפים לרכב

חלפים לטיפול תקופתי - 10,000

כדי לבצע טיפול 10,000 ק"מ ברכב, יש מספר חלקים שיש לבדוק ולבצע תחזוקה עליהם. הנה רשימה של חלקי הרכב שחשוב לבדוק ולתחזק לפני הגעת הרכב לטיפול 10,000 ק"מ:

 1. שמן המנוע – יש לוודא שרמת השמן תקינה ולהחליף את השמן והמסנן במידת הצורך.

 2. מסנן אויר – יש לבדוק את הסינון של מערכת האוויר ולהחליף את הפילטר במידת הצורך.

 3. מסנן דלק – יש לבדוק את הפילטר של מערכת הדלק ולהחליף את הפילטר במידת הצורך.

 4. פילטר השמן – נהוג להחליף את פילטר השמן בכל טיפול תקופתי. בשונה מפילטרים אחרים, אם יש באפשרותכם הקפידו להתקין פילטר שמן מקורי. 

 5. מערכת הבלמים – יש לבדוק את עובדת המערכת ולהחליף את הבלמים ואת נוזל הבלם במידת הצורך. חשוב לוודא כי צלחות הבלם ודסקיות הבלם תקינות ומערכת הבלימה מגיבה באופן תקין.

 

בדיקה כללית – אם כבר הרכב במוסך מומלץ לבקש מהמוסכניק שיבצע בדיקה כללית של הרכב בכדי לוודא שאין נזילות שמן / מים מאחד מחלקי הרכב שאנו לא יודעים עליהם. איתור מוקדם של תקלה יכול לחסוך לכם תקלה גדולה יותר (שלרוב כרוכה בהוצאה גדולה יותר בהתאם). 

למצוא בקלות חנות חלפים מומלצת

נשמח להמליץ לכם על חנויות העוסקות במכירת חלפים לרכב באזור מגוריכם. שירות פיקסקאר נוצר מתוך חזון לשפר את חווית הלקוח בענף הרכב מול נותני השירות השונים. באמצעות מערכת הסינון שלנו תוכלו לבחור בקלות את סוג השירות הדרוש ואת העיר בה אתם גרים ותוך שניות המערכת תציג לכם רק תוצאות רלוונטיות. 

מאמרים בנושא חלפים לרכב

דילוג לתוכן